Podporovatelia

Bratislavský samosprávny kraj

Vďaka podpore Bratislavského samosprávneho kraja a nášmu spolufinancovaniu bolo možné zakúpiť športové oblečenie pre našich členov. Ako prví dostali možnosť vyskúšať si ho tréneri a naši mladí majstri Slovenska.

MČ Ružinov

Priatelia, tak, ako každý rok, aj teraz máme za sebou športový kemp s mimoriadne silnou účasťou. Zúčastnili sa na ňom deti od šesť rokov až po kategóriu starších žiakov. Samozrejmosťou bol kažodenný ranný tréning, ktorý, verte mi, by prebudil a prebral k životu aj medveďa v polovici zimného spánku. Behom týždňa sme mali možnosť zažiť množstvo športových i relaxačných aktivít, návštevou sme poctili pekné ružinovské miesta ako jazerá či parky.

Neobyčajne lahodný obed nám naservírovali v reštaurácii Planétka na Odstedkoch a chúťky sme nechali aj na skvelej zmrzline u Aziriho. Poďakovanie patrí Mathiasovej mamine za hygienické potreby, cukrovinky a domáci koláč. Zrejme viete, že jeden z našich trénerov patrí k príslušníkom mestskej polície a každoročne učí deti, ako správne postupovať pri chôdzi cez cestu, a preto odovzdal deťom reflexné vesty a pásky. Kúpalisko sme tento rok nezaradili do programu z dôvodu najmenších účastníkov a ich bezpečnosti.

Väčšina detí zbožňuje pohľady na zvieratká, a tak nie je prekvapením, že návšteva našej bratislavskej ZOO bola pre ne neskutočným zážitkom. V priestoroch ZOO sa kochali živočíchmi z rôznych kútov sveta, ochutnali aj netradičnú cukrovú vatu. Zlatá bodka kempu sa uskutočnila na Hrádzi, kde sa decká vyšantili na skákacom hrade a pochutnali si na šmakovom obede.

Obrovská vďaka patrí MČ Ružinov, ktorá podporila náš kemp.

SEGAMA

Využitie financií:
  1. Majstrovská Európy - Miriam Mišáková
  2. Športový kemp - Vysoké Tatry

Zobraziť zmluvu o sponzorstve