Podporte nás

Veľmi si ceníme akúkoľvek vašu podporu. V tejto sekcii nájdete informácie ako nás podporiť finančne, napríklad počas bežbého nakupovania na internete. A nemusí Vás to stáť ani cent navyše!

Darovanie 2% z daní

Presný postup poukázania 2% Vašich daní sa líši v závislosti od toho, či ste fyzická alebo právnická osoba.
Ak ste zamestnanec, požiadajte svojho zamestnávateľa o Potvrdenie o zaplatení dane a následne si stiahnite a vyplňte Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane (PDF).

Dôložité údaje:

Názov: WRESTLING CLUB SLOVAKIA, o.z.
IČO: 48412996
Sídlo: Ostredkova 10, 821 02 Bratislava

Podrobné informácie k procesu darovania 2% z dane a doplňujúce tlačivá môžte nájsť aj na stránkach rozhodni.sk alebo dvepercenta.sk.

Podpora pri internetových nákupoch

Podporte naše občianske združenie pri nakupovaní cez internetové obchody, bez toho, aby vás to stálo čo i len 1 cent navyše! Za tovar alebo službu zaplatíte rovnako, ako by ste ju bežne kúpili na internete. My však dostaneme isté percento z Vami zaplatenej sumy pri nákupe.

Ako to funguje

  1. pred nákupom prídete na stránku dobromat.sk alebo podporte.sk a nákup začnete výberom, že chcete podporiť naše občianske združenie
  2. stránka vás presmeruje do vybraného internetového obchodu, kde môžete nakúpiť ako obvykle
  3. za toto sprostredkovanie nákupu vyplatí internetový obchod províziu
  4. my dostaneme províziu na náš účet a použijeme ju na našu činnosť

Ak nakupujete na internete často a chcete nás pri tom zároveň vždy podporovať, pridajte si do prehliadača pomocníka pre dobromat.sk alebo pomocníka pre podporte.sk. Pomocník pri návšteve internetového obchodu zariadi, že časť vašej útraty pôjde vždy na podporu našich aktivít.

Dôležité je vedieť, že cena za nákup je rovnaká, či sa do internetového obchodu dostanete cez Dobromat či podporte.sk alebo priamo.